تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
مبدل صفحه ای زیلمت

مبدل صفحه ای زیلمت محصول کشور ایتالیا از برند های معتبر اروپایی می باشد. راندمان بالا و کیفیت عالی این مبدل ها در کنار محبوبیت برند زیلمت به جهت محصولات دیگر مانند منبع تحت فشار زیلمت ، منبع انبساط بسته زیلمت و ... موجب استقبال مناسب از این مبدل حرارتی شده است.

مبدل صفحه ای زیلمت جهت استفاده در صنایع برودتی ، حرارتی ، تهویه مطبوع و ... می باشد. در زمان خرید و سفارش به کاربری و شرایط استفاده باید دقت شود. اکثر مبدل های حرارتی صفحه ای زیلمت از جنس استنلس استیل 316 می باشد.

مبدل صفحه ای زیلمت از ظرفیت حرارتی 20000 تا 175000 کیلوکالری در ساعت جهت تامین آبگرم مصرفی از دبی 400 تا 3500 لیتر در ساعت موجود در ظرفیت های بیشتر و یا کاربری های خاص بر حسب سفارش تولید و ارسال می شود. حجم فضای کم راندمان بسیار بالا ، نصب و راه اندازی آسان سبب شده استفاده از مبدل صفحه ای زیلمت جایگزین خرید و نصب منابع دوجداره و کویلی (منبع کوئل دار) شود. اما در کنار این مزایا به معایبی همچون عدم ذخیره سازی آبگرم ، وابستگی شدید به پمپ سیرکوله آبگرم و رسوب گیری بیشتر دقت شود که اگر محاسبات و طراحی سیستم به درستی و سرویس در زمان لازم انجام شود می توان گفت مبدل صفحه ای بهترین جایگزین منابع کویل دار و دوجداره در موتورخانه های کوچک و آپارتمانی می باشد.

مشاهده لیست قیمت مبدل صفحه ای زیلمت در لینک زیر

http://www.bamintahvie.com/category/heating/heat-exchanger/hepaco-plate-heat-exchenger:: برچسب ها : قیمت مبدل حرارتی زیلمت , قیمت مبدل صفحه ای برای ساختمان , مبدل حرارتی صفحه ای زیلمت , مبدل زیلمت , مبدل صفحه ای زیلمت , مبدل صفحه ای معادل منبع لیتری , مبدل صفحه ای جوشی زیلمت , آبگرمکن صفحه ای زیلمت , مبدل صفحه ای استیل , مبدل صفحه ای برنجی ,
ن : بامین تهویه
ت : چهارشنبه 4 بهمن 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)